Dotazy (9 z 2169)

1 / 1

Dotazy jsou získávány z HeroHero a propojeny s konkrétními epizodami. Občas ještě algoritmus selže a nepovede se napárovat, případně dotaz byl položen po uzávěrce a nebyl v epizodě zmínen. V obou případech pak chybí link na YouTube. V přezdívkách je také trochu bordel, jelikož se objevují různé varianty a přezdívky tazatelů. Podívejte se na kreativní přezdívky tazatelů.

Seriály se silnými ženskými postavami

Tazatel: Just Stanley
Zdar Tv maniaci, sledovali ste seriály so silnými ženskými charaktermi ako Gilmore Girls alebo Weeds? Znáte ešte nejaké iné? P.S. Ondra nám v MZ live chýba, kde je Ondra?

Fantazie o Homelandera v jiném seriálu

Tazatel: tomas michalik
Hezký večer pánové, s ohledem na konec The Boys pojďme trošku fantazírovat, když vím jak to nemáte rádi 😅. V jakém jiném seriálu byste si dokázali představit hlavního z.rda Homelandera? Díky a dobrou noc 🤘

Ondra a jeho názory na závěry seriálů

Tazatel: Pan Bambuča
Zdravím, mistři. Jelikož se Ondrovi opět líbila završení seriálů The Boys a Euforie, která jsou na internetu vnímaná spíše jako kontroverzní, tak bych se chtěl zeptat... bylo někdy nějaké završení seriálu, kdy byl NESPOKOJEN? Při rychlém průletu jeho profilu jsem si všiml, že drtivé většině seriálů a sériím dává 3 hvězdy z 5 a výše... to jsou dle něj všechny tak kvalitní, nebo si jen prostě umí dobře vybrat? Dík a hezký zbytek večera.

Cival a jeho názor na seriál Urgent

Tazatel: Fajn Lajf
Zdarec. Podívá se Cival někdy na Urgent? A dotaz pro ostatní přísedící - proč by se měl Cival podívat na Urgent a jaké tři postavy z tohoto dechberoucího seriálu máte nejraději a proč? Díky a Duna 3 hype 🥳

Očekávání od herců ze seriálu The Bear

Tazatel: Alfréd_Veménko
Zdravím nabité osazenstvo, tento měsíc nás čeká konec seriálu The Bear, který už většina si myslím vyhlíží, protože 3. a 4. série už byly natahovanější. Koho z castu uvidíme podle vás ve větších rolích? Jeremy Allen White se Springesteenem moc neohromil, Ebon Moss Bachrach ve Fantastické 4 příliš také ne a naposledy jsme mohli vidět "cukráře" v mini roli ve Spasiteli. Snad to pro většinu nebude jejich highlight ...

Jak hodnotit seriály na ČSFD?

Tazatel: Tanga Jiřiny Bohdalové
Zdravím, jak přistupujte k hodnocení seriálů na ČSFD? Hodnotíte po epizodě, nebo podle sérií? Osobně se přikláním k hodnocení podle sérií, protože je důležité, jak série působí jako celek. Navíc je to pak od některých uživatelů hrozný spam, když hodnotí epizodu po epizodě. Děkuji za názor.

Problémy s rozvětvenými seriály a spin-offy

Tazatel: Ondrův knír
Zdravi vas ekvivalent Richarda z Pratel! Je hlavnim problemem vetsich a rozvetvenych serii to, ze zacnou budovat svet, delat tisic spin-offu a pak se nesoustredi na dej hlavniho serialu a jde to do haje? Viz The Boys. Diky a Widows Bay hype, je to neskutecna pecka!

Dotaz na seriály Widow's Bay a The Four Seasons

Tazatel: Spuxy
Zdar šéfíci! Už jste viděli seriál Widow's bay? Vím že to dood hodnotil pozitivně a co ostatní? Dále viděl někdo z vás The Four Seasons a pokud ano, tak máte někdo nějaký tip na podobný seriál?

Názor na Dutton Ranch

Tazatel: jandomi10
Ahojte, videl už niekto nejaký diel z Dutton Ranch? Ak áno, čo naň hovoríte? Ďakujem.
1/1