← Zpět na filmy
Kurýr: Restart poster

Kurýr: Restart🎬

Le Transporteur : Héritage

ČSFD:45 %

Recenze na MovieZone.cz →

Recenze:Mr. Hlad5/10

Zmínky v epizodách (2)

Zmínky (1)

Zmínky (1)

Hodnocení moderátorů:
👎Nelíbilo se
CivalCival

Cival hodnotí film Kurýr: Restart jako slabý a nudný, s nepřehledným střihem a trapnou akcí. Připomíná mu slabší pokračování série, které je emocionálně nevyvážené a oproti prvnímu dílu výrazně horší.

🤷Smíšené
MrHladMrHlad

MrHlad film přímo nemiluje, ale chápe jeho podstatu jako hovadinu, která má přesně to, co značka Kurýr má dávat. Oceňuje návrat do Francie a kratší stopáž, zároveň kritizuje postavy a absenci Stathama, ale vidí to jako férový produkt bez přehnaných ambicí.

👎Nelíbilo se
ImfImf

Imf je vůči filmu dost kritický, považuje ho za horší než první díl a srovnává ho s levnějšími a méně kvalitními variantami. Akční scény mu připadají špatné a film vnímá jako podprůměrný, přičemž dává jasně najevo, že se mu nelíbí a že by raději sáhl po něčem jiném.