← Zpět na filmy
Star Wars: Maul - Pán stínů poster

Star Wars: Maul - Pán stínů📺

Maul: Shadow Lord

ČSFD:86 %

Recenze na TVZone.cz →

Recenze:filmfanouch8/10

Zmínky v epizodách (2)

Zmínky (1)

recenze40:05
Hodnocení moderátorů:
😐Neutrální
CivalCival

Cival pouze klade otázky a moderuje diskusi, nevyjadřuje se k seriálu přímo. Žádný explicitní názor.

👎Nelíbilo se
do_Oddo_Od

do_Od není nadšený ze seriálu, považuje ho za fanservice a má pocit, že je určen spíš pro méně náročné diváky. Nelíbí se mu animace a postrádá v seriálu samostatnost a originalitu, přestože uznává, že první epizoda má akci. Seriál mu přijde slabý a doporučuje ho vynechat.

😐Neutrální
JidášJidáš

Jidáš se do diskuse zapojuje hlavně opravami názvu seriálu a krátkými komentáři, ale nevyjadřuje jasný názor na kvalitu nebo obsah seriálu. Žádný explicitní názor.

Zmínky (1)

recenze20:20
Hodnocení moderátorů:
👍Líbilo se
Filip BroukFilip Brouk

Filipovi se seriál líbil, zejména první tři epizody ho bavily. Má rád animované Star Wars jako takové a považuje tento seriál za příjemnou zábavu na krátkou dobu, například během oběda. Oceňuje atmosféru podsvětí a korustantské prostředí, kde se příběh odehrává. Nepovažuje to za žádnou pecku, ale za solidní a zábavný kousek, který si rád pustí. Nedoporučuje to však jako nutnost pro všechny fanoušky Star Wars.

👍Líbilo se
JidášJidáš

Jidáš seriál hodnotí velmi kladně, považuje ho za silný nadprůměr mezi animovanými Star Wars. Oceňuje, že je přímočarý, temnější a drsnější než jiné animáky, a že dobře pracuje s postavou Maula, která zůstává věrná své povaze. Líbí se mu akční tempo a délka epizod, které rychle utečou. Těší se na druhou sérii a považuje seriál za sympatickou jednohubku, která fanouškům Star Wars rozhodně neublíží.

🤷Smíšené
do_Oddo_Od

do_Od seriál dokoukal, ale není to úplně jeho šálek čaje. Přiznává, že ho to moc nebavilo a že to není na úrovni Andora, který považuje za kvalitnější. Seriál vidí jako další animovaný kousek, který je sice serióznější než dětské animáky, ale stále mu chybí větší hloubka. I přesto mu objektivně dává palec nahoru a hodnotí ho jako kvalitní, i když osobně by raději viděl pokračování Akolytky. Jeho hodnocení je tedy rozporuplné – vidí klady, ale není nadšený.