
Cherry🎬
Recenze na MovieZone.cz →
Zmínky v epizodách (2)
Zmínky (1)
Hodnocení moderátorů:
Cival film považuje za odpad a odmítl si ho pustit, protože mu zněl jako nejhorší film. Kritizuje, že film ničí klasiku a má nízkou hodnotu. Je skeptický vůči tomu, proč se film líbí, a naznačuje, že diváci možná nemají vkus nebo neviděli dostatečně kvalitní zdrojové materiály. Jeho tón je výrazně negativní a sarkastický. Celkově film hodnotí velmi špatně a nepovažuje ho za povedený.
MrHlad film hodnotí jako velmi dlouhý a místy únavný, s tím, že příběh a postavy nejsou dostatečně zajímavé. Oceňuje však vizuální stránku, stylizaci a některé pasáže z války, které považuje za povedené. Kritizuje nevyváženost a odfláklost vedlejších postav a střídání časových rovin, které mu ztěžovalo orientaci. Celkově vidí film jako ambiciózní, ale ne zcela úspěšný pokus, který má své klady i zápory.
Rimsy má vůči filmu silně kritický postoj a bojí se ho vůbec komentovat kvůli fanouškům filmu. Vidí film jako povrchní a banální, s příběhovými linkami, které jsou ploché a již mnohokrát lépe zpracované jinde. Kritizuje snahu tvůrců o umělecký styl bez pevného základu v příběhu. Navrhuje, že film by možná fungoval lépe jako seriál, ale jako film je úmorný a nedokáže nic pořádně zvládnout.
Lepší než Logan? (1)
Nebylo to moc slyšet, ale řekl "Logan je lepší než Cherry"