← Zpět na filmy
Mortal Kombat poster

Mortal Kombat🎬

ČSFD:58 %

Zmínky v epizodách (1)

Zmínky (1)

recenze13:13
Hodnocení moderátorů:
👎Nelíbilo se
CivalCival

Civalovi se film moc nelíbil a považuje ho za zklamání oproti trailerům a úvodní scéně. Kritizuje práci s postavami, které považuje za nefunkční a necharizmatické. Vadilo mu také, že film postrádal vtipné hlášky a charisma herců. Oceňuje však fantasy aranžmá a herecký výkon blondýnky. Celkově považuje film za průměrný až podprůměrný a měl pocit, že by bylo lepší zůstat u trailerů.

👍Líbilo se
ImfImf

Imf měl nízká očekávání a film ho příjemně překvapil, protože odpovídal trailerům a jeho očekáváním. Oceňuje jednoduchost filmu a jeho nenáročnost v době, kdy chybí podobné béčkové filmy. Přiznává, že akční scény nejsou špičkové, ale jsou průměrné a že film má potenciál pro další pokračování. Fandí snaze porušovat pravidla a vidí v tom zajímavý přístup. Celkově je rád, že film existuje a případná dvojka mu nevadí.

👍Líbilo se
do_Oddo_Od

do_Od neměl vysoká očekávání a byl překvapený, že film splnil jeho představy. Přiznává, že nemá vztah k původní hře, ale postavy mu přišly cool a užil si film jako hezké béčko. Oceňuje rychlý spád děje a zábavnost, která ho nebolela. Považuje film za zábavný a hodnotí ho poměrně vysoko, i když si nepamatuje původní film.

🤷Smíšené
RimsyRimsy

Rimsy neměl silný názor, film ho ani moc nebavil, ani moc nesral. Vadilo mu, že bylo příliš mnoho postav bez dostatečného pozadí a že film mohl skončit dřív. Oceňuje, že film se pokusil jít trochu jinou cestou a nevyužil očekávaný turnaj. Považuje ho za fajn akční jednohubku s brutálními scénami, ale nehodlá na něj moc myslet po zhlédnutí.

👍Líbilo se
MrHladMrHlad

MrHlad si film užil a byl spokojený s jeho rychlým tempem a neustálým dějem. Akční scény považuje za hollywoodský nadstandard, i když občas přestřihy vadily. Líbily se mu postavy a brutalita filmu, který přiznává jako jednoduché béčko. Chápe, že fanoušci mohou být nervózní kvůli úpravám předlohy, ale sám je otevřený pokračování. Film hodnotí jako zábavný a nenudí se u něj.

👍Líbilo se
SpoonerSpooner

Spooner byl s filmem relativně spokojený a připomněl si podobný styl jako u Godzilla vs. Kong. Oceňuje, že i přes jednoduchost postav většina fungovala a film ho nenudil. Hlavní hrdina mu přišel v pohodě, i když trochu nevýrazný. Celkově hodnotí film jako zábavný a dobře fungující v rámci svého žánru.

Lepší než Logan? (1)