
Monster Hunter🎬
Recenze na MovieZone.cz →
Zmínky v epizodách (1)
Zmínky (1)
Hodnocení moderátorů:
Imf si film Monster Hunter docela užil, přepnul do módu třináctiletého dítěte a ocenil rychlé tempo a příjemnou patinu triků, které mu místy připomínaly praktické efekty. Přiznává, že film je hodně přiblblej a Mila Jovovič mu nevadila ani přes její herecké limity. Oceňuje archetyp vztahu hlavních postav a vnímá film jako béčko s trošku připytomělým dějem. Kritizuje závislost filmu na čínském trhu a ironii, že kvůli jednomu spornému vtipu byl film v Číně zakázán. Celkově má k filmu smíšený postoj, vidí jeho slabiny i určité kouzlo.
Cival je vůči filmu velmi kritický, považuje ho za béčkovou demenci, která je o 15 let mimo dobu a nemá žádné charismatické hrdiny. Vadí mu herecké výkony, zejména Mille Jovovič, a digitální efekty, které považuje za přeplácané a neosobní. Film mu přijde jako anachronismus, který už nemá čím zaujmout, protože potvory a akce jsou dávno viděné jinde. Připomíná, že film je vlastně jen průměrné béčko, které vzniklo hlavně kvůli asijskému trhu, a pro něj je to málo a nudné. Celkově film hodnotí velmi negativně a raději by sledoval jiné věci.
MrHlad vidí film jako typické béčko od W.S. Andersona, kde herecké výkony a hloubka postav drhnou, ale akce a triky jsou solidní a místy velkolepé. Oceňuje zejména závěrečnou bitvu, která mu připomněla starší filmy jako Reign of Fire, ale kritizuje dlouhé pasáže bez akce, které jsou nudné a prázdné. Film mu přijde nevyvážený, protože bez akčních scén je to jen prázdná výplň. Chápe, proč se Imfovi film líbil, protože je díky své neambicióznosti zajímavější než některé nedávné akční filmy s ženskými hrdinkami. Celkově má k filmu smíšený postoj.
Lepší než Logan? (1)
I když to neviděl. Ale Cival ví líp