← Zpět na filmy
Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc poster

Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc🎬

Jay and Silent Bob Reboot

ČSFD:51 %

Recenze na MovieZone.cz →

Recenze:Mr. Hlad5/10
Redakce:Cival5/10KarelR5/10

Zmínky v epizodách (1)

Zmínky (1)

recenze01:18
Hodnocení moderátorů:
🤷Smíšené
CivalCival

Civalovi se film nelíbil úplně, ale nebyl to pro něj totální průšvih. Oceňuje metahumor a práci s konceptem rebootu, ale vadí mu opakování starých scén a únavnost materiálu. Kritizuje obsazení, zejména dceru Kevina Smithe, a považuje některé momenty za vyčerpané a nudné. Přiznává, že první půlka ho překvapila, ale druhá už ho zklamala. Celkově je z filmu trochu smutný a čekal od něj víc.

🤷Smíšené
MrHladMrHlad

MrHlad měl nízká očekávání a film ho nakonec příjemně překvapil, i když není na úrovni starých Smithovek. Oceňuje několik povedených momentů a návraty k původním postavám, ale kritizuje režii a nucenost některých scén, zejména kameí. Vadí mu herecký výkon dcery Kevina Smithe a celková nenápaditost. Film považuje za lepší než očekával, ale stále za průměrný. Obává se budoucnosti režiséra a jeho další tvorby.

👎Nelíbilo se
ImfImf

Imf film hodnotí velmi kriticky a považuje ho za průšvih. Vadí mu přehnané koukání do kamery, opakování starých fórů a snaha o vynucený smích. Oceňuje, že film měl potenciál být osobní a partizánský, ale nakonec to nevyšlo. Kritizuje režii a herecké výkony, zejména dcery Kevina Smithe. Film mu přijde levný a odfláknutý, a je mu líto, že se Smith vrací k tomuto univerzu.

🤷Smíšené
RimsyRimsy

Rimsy souhlasí s kritikou, že film je příliš sebereflexivní a působí jako práce fanouška, ne zkušeného režiséra. Oceňuje, že film není úplný průšvih a fanoušci si ho mohou užít, ale nepovažuje ho za nutné dílo k vidění. Vadí mu, že Smith si dělá legraci ze svých slabin, ale nedokáže to využít k něčemu novému a silnému. Připouští, že stárnutí režiséra a jeho stagnace jsou patrné. Celkově je z filmu zklamaný, ale ne zhnusený.