← Zpět na filmy
Wonder Woman 1984 poster

Wonder Woman 1984🎬

ČSFD:46 %

Recenze na MovieZone.cz →

Recenze:imf5/10
Redakce:Cival6/10Spooner4/10KarelR4/10Gonzi4/10do_Od7/10Rimsy4/10

Zmínky v epizodách (2)

Zmínky (1)

Zmínky (1)

Hodnocení moderátorů:
👎Nelíbilo se
MrHladMrHlad

MrHlad považuje film za totální sračku, která postrádá dramaturgický dohled a jasný koncept. Vadí mu zejména zbytečná délka, slabý děj, postavy a nedostatek akce či humoru. Kritizuje i nevyužití osmdesátkového prostředí a považuje Patty Jenkins za netalentovanou režisérku, která film zkurvila. Přestože film nenávidí, baví ho sledovat reakce kolem něj. Celkově je zklamaný a považuje film za ztrátu času.

👎Nelíbilo se
ImfImf

Imf film hodnotí velmi kriticky a označuje Patty Jenkins za špatnou vypravěčku, která scénář napsala bez kontroly. Vadí mu naivita, řemeslná nekvalita a chaotické vedení příběhu. Oceňuje, že se nejedná o genderovou záležitost, ale o špatné tvůrčí rozhodnutí. Kritizuje záporáky, finále i poselství filmu, které považuje za banální a urážející. Celkově film považuje za propadák a jednu z největších chyb Warnerů v roce.

🤷Smíšené
CivalCival

Cival přistupoval k filmu s nízkými očekáváními, protože jednička se mu vůbec nelíbila. Přestože film označuje za naivní komiksovou oddychovku, většinu očekávaných prvků si užil a dává mu kolem 55-60 %. Film ho nebavil, ale nesral tolik jako jiné DC filmy a považuje ho za jeden z lepších DC počinů poslední dekády. Kritizuje marketing Warnerů a chaos kolem propagace. Celkově má smíšené pocity, film neodsuzuje úplně, ale ani nevychvaluje.

👎Nelíbilo se
RimsyRimsy

Rimsy film hodnotí velmi negativně, považuje ho za horší než jedničku a kritizuje roztěkanost, nezáživné záporáky a špatnou akci. Vadí mu zejména nelogická a nezajímavá choreografie bojových scén a pomalý děj bez jasného smyslu. Kritizuje i úvodní olympiádu a nedostatek jasného poselství. Film mu nepřinesl ani zábavu, ani myšlenkovou hodnotu, a proto mu nedokáže dát žádný soucit.

Lepší než Logan? (1)